Çankaya Garantili Nakliyat

Çankaya Garantili Nakliyat

 

Çankaya evden eve nakliyat sektörü genel olarak Ankara da müşteri kitlesinin en çok rağbet gösterdiği firma potansiyelini barındırmaktadır. Yine de size pek azı garantili nakliyat hizmeti sunar. Garanti nakliyat hizmeti almak için bir taşıma sözleşmesi yapmalısınız.

Geçmiş yıllardan beri nakliye sektöründeki en önemli sıkıntılardan bir tanesi eşyaların kırılması çizilmesi gibi durumlar olmuştur. Firmamız bu gibi durumlarda sizlere Çankaya nakliyat hizmeti garantisini sunar. Bu garanti ile firmamız bizi tanımadan gelen müşterilere güven sağlamak için sizlere taşımacılık garantisi ile hizmet sağlar.

Çankaya garantili nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı güvene alırsınız. Bir sözleşme ile bunu yaparak taşınırken kafanız rahat olacak ve karşınızda muhatap bulacaksınız. Firmamız Protrans sizlere kara taşımacılığı alanında taşıma sözleşmelerinde garanti sağlamaktadır.

Bu garanti kapsamı kısaca eşya yıpranma payı düşülerek yapılmaktadır. Herhangi bir mobilya aksamının kırıldığını var sayar isek eğer tamiri mümkün ise ilk olarak tamir şartları araştırılır. Kendi ustalarımızın yapamaması durumunda konu uzmanı araştırılarak tamirat yaptırılır. Eğer tamiri mümkün olmayan bir hasar var ise taşınan eşya da Çankaya nakliyat firması Protrans Çankaya garantili nakliyat hizmeti dahilinde eşyanın muhtelif ikinci el değeri hesaplanarak sizlere ödenir. Yada mümkün ise aynısı sizlere bulunarak alınmaktadır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir