Çankaya marangoz ile nakliyat

Bilenin aksine bölgemizde veya diğer bölgelerde marangoz ile nakliyat diye bir kavram veya hizmet hiçbir nakliyat firması tarafından sunulmamaktadır. Bu tamamı ile yanlış bilgilendirme veya yanlış anlamanın sonucu süre gelmektedir.

Firmamız sizlere Ankara Çankaya nakliyat için Protrans olarak marangoz ile değil mobilya ustaları ile hizmet vermektedir. Marangoz bir ahşap üzerine işleme süsleme veya o ahşap parçaya bir şekil veren kişidir. Mobilya ustası ise bir dolap veya masa gibi modüler mobilya aksamalarını kurulumunu de montesini hatta tamiratını yapabilen kimselerdir.

Firmamız protrans taşımacılık sizlere gerçek zamanlı olarak mobilya ustaları ile hizmet vermektedir. Mobilya ustalarımız bu gün her marka ve model de dolap kurulumunda uzmanlaşmış personel den oluşmaktadır. Firmamız yapı itibarı ile her gün değişik bir ev veya ofiste hizmet vermekte. Bu nedenle de her gün başka, başka marka ve modelde mobilya aksamları ile karşılaşmaktayız.

Bu gün pek çok usta Çankaya evden eve marangoz nakliyat için sizlere tek bir markanın üstünde uzmanlaşmış ustalardan oluşmaktadır. Bu yüzden taşınmalarınız da firmanızın size sunacağı mobilya ustası her halde bir taşınmadaki en önemli unsurdur.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir