Çankaya Taşımacılık

Çankaya nakliyat sektör itibarı ile diğer illerden Ankara bazlı olarak biraz daha farklı olduğunun  tartışması olamaz. Protrans  nakliyat firması sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunar. Sigortalı nakliyat hizmeti ile çalışmaya başlamamız bundan uzun yıllar öncesine dayanmaktadır.

Yıllar önce Çankaya nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız müşteri talepleri üzerine ilk olarak bu sistemi geçiş yapmıştır. O zaman pek bilinmeyen bir denklem gibi duran bu hizmet günümüzde herkesin konuşup istediği ve firmaların da sizlere ilk sunduğu hizmettir.

Gelelim neden sigortalı nakliyat demeye. Neden sigortalı nakliyat Çankaya hizmeti dersek. Bunun nedenlerinin başında bizi henüz tanımayan kişi yada kurumlara güven olayını bir de resmi garanti ile sunmak. Müşterinin de bu poliçe ile kendisini güvende hissetmesi. Hem müşteri haklarını korumak hem de firmamızın oluşabilecek kaza ve olumsuz durumlar karşısında zarar görmemesi için bir sigorta firması ile çalışmak.

Sigorta firmalarının bu gün evden eve nakliyat için sizlere vereceği garanti veya sigorta hasar kapsamı nasıl sınıflandırılmaktadır. Günümüz de sigorta firması Çankaya taşımacılık kapsamında taşınan kişinin ve firmanın üzerine bir poliçe hazırlar. Bu poliçenin şartları şöyle diyebiliriz. Aracın yanması, devrilmesi, kaza yapması ve doğal afet gibi durumları kapsamaktadır.

Maalesef hiçbir sigorta firması günümüzde sizlere işçi veya firma hasarını karşılamamaktadır. İster Çankaya ofis ve büro taşımacılık alanında olsun isterse Ankara Çankaya evden eve nakliyat alanında olsun bunu firmalar garantilemek zorundadır. Sigorta bedeli bu gün ortalama olarak 30000 TL civarında başlamaktadır. Bu rakam sizin isteğiniz doğrultusun da yükseltilebilmektedir.

evden eve nakliyat Çankaya

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir