Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat

 

firmamıza gelen telefonunu sonrası eksper arkadaşımız   evinize veya ofisinize gelerek  asansör kurulacağı alanı keşfederler.  Bu keşif  Asansör kullanımlarında  önemli bir yer kaplamaktadır.  Çünkü asansörlü kurulacağı cephe kesinlikle yola bakmaktadır. Bazen yola bakan cephelerde Elektrik telleri ya da ağaçlar asansör kurulum buna engel olabilmektedir.  Keşfi sonrası asansör kurulumunda Herhangi bir sorun olmadı gözlenirse asansörlü nakliyat Herhangi bir problem yok demektir.  Genellikle Asansör balkon salon camı sökülerek kurulmaktadır.

 

Sabah asansörün kurulacağı alanda herhangi bir araç  bulunmaması için bina sakinlerine haber verilmesi gerekmektedir.  Çünkü taşıma asansörü Sabah saatlerinde geleceği için kurulum sorunu  yaşayabilmektedir.  Park sorunun ardından Asansör operatör tarafından evinize balkon veya salon camından kurulmaktadır.  Böylelikle eşyalarınız evinizden yardımıyla direkt olarak kamyona inmektedir.  Böylece taşıma sırasında paketlenmiş eşyaların Herhangi bir sorun alma şansı ortadan kalkmaktadır.

Gerek  insan gücünü gerekse taşıma işlemine tasarruflu bir şekilde hızlı ekonomik ve de güvenilir olmak gerçekleştirmektedir.  Günümüzde her firmanın kendi asansörün olmadığı dikkate alınırsa fiyat politikaları ile karşılaşacaksınız.  Firmamız Çankaya Nakliyat olarak size sadece asansör kiralama alanında da yardımcı olmaktadır.  Bu alanları şöyle   sıralayabiliriz.

Yüksek katlara inşaatlarda malzeme dağıtmak için.

Mobilya firmalarının yine inşaatlarda mobilyaların dağıtımında.

Cam balkon ve cam firmalarının bina inşaatlarında  malzemelerini taşımasında.

Asansörü olmayan firmalarının eşya indirme ve bindirmelerinde.

Dış cephe ve çatı onarımlarında.

Ev tadilatlarında ev içerisinde  oluşan pisliğin atılmasından.

Bunun gibi pek çok tadilat,  tamirat,  onarım ve ulaşılamayacak gibi yüksekte olan yerlere ulaşabilmek için firmamız sizlere Çankaya asansörlü nakliyat hizmetini sunmaktadır.

protaş asansörlü nakliyat