Firmamıza telefonla ve ya ofisimize gelerek ulaşmanızın ardından firmamız konumu ve hizmetleri, özgeçmişi hakkında kısa bir bilgilendirme alırısınız. Kısa bir bilgilendirme sonrası firmamız istenilen gün ve saat aralığı için randevu verir. Eksper randevu verilen saatte taşınacak yere gelerek ön araştırma yapmaktadır.

Taşıma işlemlerinin ne kadar stresli ve yorucu bir işlem olduğunun bilincinde olan firmamız sizlere nakliyat süreci için gerekli olan her şeyi önceden planlayarak gerekli tertibatı almaktadır. Sizlere yük olan taşıma stresini biz dert olmaktan çıkarıyoruz.

Öncelikli olarak kumaş yüzeyli eşyalarınız tek kullanımlık temiz ambalaj malzemeleri ile sarılır ve sonrası da koruma amaçlı bir katta battaniye ile sarılır. Kitap gibi eşyalarınız kolilere konularak üstleri yazılır. Firmamız prensipli ve titiz çalışma planları vardır.

Eşya durumuna bağlı olarak sizlere vereceğimiz bitiş saati değişmekle beraber yeni evinize gitmemiz genellikle öğleyi bulmaktadır. Eşyalarınız evinizin içerisinde paketlerinden açılarak istenilen yerlere yerleşim işlemi yapılır. Kurulumu yapılması gereken mobilyalar yine istemiş olduğunuz yerlere kurulumu yapılarak konulmaktadır.

Beyaz eşya kurulumuna denilecek olursak firmamız nakliyat süreci dahilin de sizleri bu zahmetten de kurtarıyoruz. Tesisat işlemleriniz hazır ise yani temiz su pis su tesisatları ve elektrik bağlantısı hazır ise firmamız sizleri tesisat bağlantı sıkıntısında da kurtarmak adına bu bağlantıları balgat evden eve nakliyat süreci dahilinde bağlıyor.