sigortalı taşımacılık

Ankara evden eve nakliyat sektöründe firmamız sizlere sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmalardan bir tanesidir. Geçmiş senelerden beri sigortalama da iyileştirmeler yapmak için pek çok sigorta firması ile çalışmalar yaptık. Fakat hiçbir sigorta firması halen işçi hasarını yani taşıma sırasında oluşabilecek bir kazayı maalesef ödememektedir.

Bunu bir sorun olarak görebiliriz. Firmamız tam da bu noktada devreye girerek sigorta firmalarının sizlere ödeme yapmak istemediği kısımları garantisi altına aldı. Çoğu sigorta firması size olası taşıma sırasında oluşan hataları ödemez. Bunun yerine sizlere araç seyir halinde iken yani devrilme, kaza gibi hallerde ödeme yapar. Bunun dışında araç yanar veya her hangi bir doğal afetle karşı karşıya kalır ise ödeme yapmaktadır. Yani olası bir sel ihtimalinde aracın su altında kalması gibi bir durumda, firmamızın yaptığı sigorta gelerek sizlere inceleme yapması sonrası ödeme yapacaktır. Böylece istenmeyen bir durum veya akla gelmeyen bir afet sonrası karşınızda sorumlu bulacak ve gelen eksper incelemesi sonrası ödeme işlemleri yapılacaktır.

Ortalama bir sigorta bu gün en az 35000 TL olarak başlatılmaktadır. Müşteri isteğine veya müşteri eşya değerine göre istenilen fiyat zamanla değişim göstermektedir. Firmamız sigorta kapsamı dışında kalan haller için sizlere garantili taşımacılık hizmetini sunar.

Bu da Ankara evden eve nakliyat için sizlere sunmuş olduğumuz bir başka hizmet şeklidir. Kısaca değineceğimiz bu hizmete ayrı bir yazımızda geniş kapsamlı olarak ele alıp inceleme yapacağız. Simdi kısa çaplı olarak sizi bilgilendirelim.

Garantili taşımacılık Ankara hizmeti sizlere sigortalı taşımacılık Ankara hizmetinin yetersiz kaldığı yerleri telefi etmek amacı ile yıllar önce bizim tarafımızdan hizmete alınmıştır. Bu fikri yeni müşterilerimize benimsetmek için firmamız sözleşmeli taşımacılık hizmetini 90 yılların başında hizmete geçirmiştir. Bu hizmetimizde sizlerin güvenini kazanmak için Ankara nakliyat şirketi olan Çankaya evden eve nakliyat firması işçi hasarlarını karşılamaktadır.

Gerektiğin de tamiri mümkünse tamiri yapılmaktadır. Olay yerinde malzeme yeterliliği mevcut ise hemen taşıma sırasında çözümlenmektedir. Taşıma sırasında çözümlenmesi mümkün görünmüyor ise anlaşmalı marangozluk firması ile çalışmaktayız. Kırılan mobilya aksamı sökülerek aynı parça marangoz tarafından yeniden yapılır ve yerine montajı gerçekleşir.