Çankaya Garantili Nakliyat

Çankaya Garantili Nakliyat

 

Çankaya evden eve nakliyat sektörü genel olarak Ankara da müşteri kitlesinin en çok rağbet gösterdiği firma potansiyelini barındırmaktadır. Yine de size pek azı garantili nakliyat hizmeti sunar. Garanti nakliyat hizmeti almak için bir taşıma sözleşmesi yapmalısınız.

Geçmiş yıllardan beri nakliye sektöründeki en önemli sıkıntılardan bir tanesi eşyaların kırılması çizilmesi gibi durumlar olmuştur. Firmamız bu gibi durumlarda sizlere Çankaya nakliyat hizmeti garantisini sunar. Bu garanti ile firmamız bizi tanımadan gelen müşterilere güven sağlamak için sizlere taşımacılık garantisi ile hizmet sağlar.

Çankaya garantili nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı güvene alırsınız. Bir sözleşme ile bunu yaparak taşınırken kafanız rahat olacak ve karşınızda muhatap bulacaksınız. Firmamız Protrans sizlere kara taşımacılığı alanında taşıma sözleşmelerinde garanti sağlamaktadır.

Bu garanti kapsamı kısaca eşya yıpranma payı düşülerek yapılmaktadır. Herhangi bir mobilya aksamının kırıldığını var sayar isek eğer tamiri mümkün ise ilk olarak tamir şartları araştırılır. Kendi ustalarımızın yapamaması durumunda konu uzmanı araştırılarak tamirat yaptırılır. Eğer tamiri mümkün olmayan bir hasar var ise taşınan eşya da Çankaya nakliyat firması Protrans Çankaya garantili nakliyat hizmeti dahilinde eşyanın muhtelif ikinci el değeri hesaplanarak sizlere ödenir. Yada mümkün ise aynısı sizlere bulunarak alınmaktadır.

Çankaya marangoz ile nakliyat

Bilenin aksine bölgemizde veya diğer bölgelerde marangoz ile nakliyat diye bir kavram veya hizmet hiçbir nakliyat firması tarafından sunulmamaktadır. Bu tamamı ile yanlış bilgilendirme veya yanlış anlamanın sonucu süre gelmektedir.

Firmamız sizlere Ankara Çankaya nakliyat için Protrans olarak marangoz ile değil mobilya ustaları ile hizmet vermektedir. Marangoz bir ahşap üzerine işleme süsleme veya o ahşap parçaya bir şekil veren kişidir. Mobilya ustası ise bir dolap veya masa gibi modüler mobilya aksamalarını kurulumunu de montesini hatta tamiratını yapabilen kimselerdir.

Firmamız protrans taşımacılık sizlere gerçek zamanlı olarak mobilya ustaları ile hizmet vermektedir. Mobilya ustalarımız bu gün her marka ve model de dolap kurulumunda uzmanlaşmış personel den oluşmaktadır. Firmamız yapı itibarı ile her gün değişik bir ev veya ofiste hizmet vermekte. Bu nedenle de her gün başka, başka marka ve modelde mobilya aksamları ile karşılaşmaktayız.

Bu gün pek çok usta Çankaya evden eve marangoz nakliyat için sizlere tek bir markanın üstünde uzmanlaşmış ustalardan oluşmaktadır. Bu yüzden taşınmalarınız da firmanızın size sunacağı mobilya ustası her halde bir taşınmadaki en önemli unsurdur.

Çankaya Taşımacılık

Çankaya nakliyat sektör itibarı ile diğer illerden Ankara bazlı olarak biraz daha farklı olduğunun  tartışması olamaz. Protrans  nakliyat firması sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunar. Sigortalı nakliyat hizmeti ile çalışmaya başlamamız bundan uzun yıllar öncesine dayanmaktadır.

Yıllar önce Çankaya nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız müşteri talepleri üzerine ilk olarak bu sistemi geçiş yapmıştır. O zaman pek bilinmeyen bir denklem gibi duran bu hizmet günümüzde herkesin konuşup istediği ve firmaların da sizlere ilk sunduğu hizmettir.

Gelelim neden sigortalı nakliyat demeye. Neden sigortalı nakliyat Çankaya hizmeti dersek. Bunun nedenlerinin başında bizi henüz tanımayan kişi yada kurumlara güven olayını bir de resmi garanti ile sunmak. Müşterinin de bu poliçe ile kendisini güvende hissetmesi. Hem müşteri haklarını korumak hem de firmamızın oluşabilecek kaza ve olumsuz durumlar karşısında zarar görmemesi için bir sigorta firması ile çalışmak.

Sigorta firmalarının bu gün evden eve nakliyat için sizlere vereceği garanti veya sigorta hasar kapsamı nasıl sınıflandırılmaktadır. Günümüz de sigorta firması Çankaya taşımacılık kapsamında taşınan kişinin ve firmanın üzerine bir poliçe hazırlar. Bu poliçenin şartları şöyle diyebiliriz. Aracın yanması, devrilmesi, kaza yapması ve doğal afet gibi durumları kapsamaktadır.

Maalesef hiçbir sigorta firması günümüzde sizlere işçi veya firma hasarını karşılamamaktadır. İster Çankaya ofis ve büro taşımacılık alanında olsun isterse Ankara Çankaya evden eve nakliyat alanında olsun bunu firmalar garantilemek zorundadır. Sigorta bedeli bu gün ortalama olarak 30000 TL civarında başlamaktadır. Bu rakam sizin isteğiniz doğrultusun da yükseltilebilmektedir.

evden eve nakliyat Çankaya

Eryaman evden eve nakliyat

 

Eryaman semtinde Ankara’nın genelinde olduğu gibi kış ayları yoğun ve sert geçmektedir. Kış aylarında Eryaman evden eve nakliyat hizmeti almanızda zor olacağını düşünürseniz eğer bu bir yanılgıdır. Protaş Protrans nakliyat ile artık kış aylarında taşınmalar daha hızlı ve ekonomik olmaktadır.

Kış aylarında taşımacılık maliyetleri aynıdır. Ama firmamızın yaptığı kampanyalar ile insanlar kış aylarında taşınmaya teşvik edilmektedir. Eryaman evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşteriler unutmasın ki bu aylar da nakliyat firmamızın verdiği kampanyalar ve ev kiraların daha uyun olmasından kaynaklanarak bütçeniz yaz aylarına kıyasla daha az zorlanacaktır.

Eryaman kış aylarında soğuk ve karlı eşyalarımız karda ıslanmaz mı? Diyen müşterilerimiz olmakta. Araçlarımızın çelik kasa olmasından dolayı  evden eve nakliyat Eryaman için herhangi bir sıkıntı içine girmenizde gerek olmamakta. Araçlarımız hiçbir şekilde su almayan özel kasalı. Ev taşınmaları için kış aylarını dert etmek yerine avantaja çevirmeniz artık tam zamanı

Firmamız garantili taşımacılık hizmetini bu bölgede sağlayan Protaş protrans nakliyat hizmetlerinden başkası değildir. Bu bölgede nadir garantili nakliyat hizmeti sağlamakta olan firmalardan bir tanesiyiz. Firmamız sizlere garantili nakliyat hizmetinin yanı sıra, sözleşmeli ve sigortalı nakliyat hizmeti de sağlamaktadır.

Unutmayın düzgün bir firma seçmek çok önemli bir konudur. Seçeceğiniz insanlar evinize yani ailenizin yanına kadar girecektir. Bu konuda referanslı bir Eryaman nakliyat firması seçime önemli bir şey olamaz. Geçmişte bu güne pek çok referansı olan firmamız, eğitim ön planda ve düzgün elemanlar ile yapılmaktadır.

Yani evinizin içerisinde ailenizin yanında nasıl hareket etmesi gerektiğini bilen düzgün insanlar ile çalışmaktayız. Çalışmış olduğumuz her personelin geçmişini bilip ona göre işe başlatmaktayız. Biz biliyoruz ki Eryaman evden eve nakliyat için eleman bir firmanın görünen yüzüdür.

Akbaba Nakliyat

Firmamız bu gün ve geçmiş dönemlerde bir taşımacılık alt yapı hizmeti olarak başladığı Kara Akbaba nakliyat hizmet alanında bu gün öncü kuruluştur. Pek çok firma daha gün yüzünde yok iken başladığımız nakliyat sektöründe bu güne kadar pek çok firmanın hizmet esası belirleyişinde örnek olduk.

Geçmiş dönemlerde bir kamyon bulunarak ve birkaç akraba veya eş, dost yardımı ile yapılmaya başlanan nakliye hizmeti bu gün bambaşka bir sektör olarak karşınıza çıkmaktadır. Eski zamanlarda almak istediğiniz kara akbaba nakliyat hizmeti için ambalaj veya paketleme gibi hizmetler bulunmaz iken 90 yılından bu yana artık sektör halini alan Ankara Akbaba nakliyat hizmeti ile profesyonel bir ekip ile kaliteli bir hizmet almak çok ta zor olmamakta.

Geçmişte insanların eşyaları yoğun olmamakla beraber pek te evlerde mobilya bulunmamaktaydı. Ülkemizde sanayileşmenin çoğalması ile mobilya almak kolaylaştıkça artık insanlar daha uygun fiyatlar ile mobilya alabilmektedir. Kara Akbaba evden eve nakliyat hizmeti için de mobilyalarınız teker, teker paketlenerek sarılmaktadır.

Mobilya kullanımının çoğalması ile beraber firmamız sizlere ambalajlama ve paketleme hizmetinin yanı sıra monte ve de monte hizmetleri de sunar. Kara akbaba nakliyat ile sizlerde asansörlü evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.bir telefon kadar yakın olan firmamız size Ankara Çankaya dan ülkedeki her yerde evden eve nakliyat hizmetini ulaştırır.

Esat Nakliyat

Esat semtinde oturan insanlar evden eve nakliyat Ankara hizmetleri için bizimle irtibata geçmekte. Ankara da en çok aranan firmalardan bir tanesi sizlerde seçebilirsiniz. Esat semtinin dar sokakları bulunmaktadır. Esat nakliyat için bunlar pek de sorun değildir.

Esat semtinde bulunan dar ve bu eski sokaklar için firmamız bu semtte çalışabilecek daha ufak araçlar ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Muhtemelen büyük on teker araç olarak tabir ettiğimiz kamyonlar bu sokaklarda manevra yapamamaktadır. Bu da Esat nakliyat hizmeti için istemsiz bir sorun olmaktadır. Dar sokaklarda dönüş ve manevra yapamayan araçlar Bağcılar nakliyat hizmetini yavaşlatmaktadır.

Bu sorunlar sokak ta araç aramak gibi zor çözümler ile çözüm bulmaya çalışılmıştır. Protaş protrans nakliyat  bunun çözümünün daha küçük araçlar ile Esat evde eve nakliyat hizmeti sağlamak olduğunun farkındadır. Çankaya nakliyat sektöründe yer alan firmamız sizlere ufak bir araç ile bu semtte nakliye hizmeti sağlar.

Ufak bir aracın yetersiz kalacağı evden eve nakliyat Esat işleri için ise müşterilerimize iki adet ufak boy araçla hizmet vermekteyiz. Gerek park yeri sorunu gerekse büyük boy araçlar için manevra sorunu olan bu semtte önce bir aracımız kapına yanaşarak yükleme işlemine başalar. Yükleme işleminin sona ermesinden sonra müsait bir yere çekilmek üzere yüklenen araç buradan ayrılır  ve boş olan ikinci araç yükleme işlemine geçer. Bu şekilde fazla bir park yeri sıkıntısı olmaz ve dar sokaklar bize vakit kaybından çıkmış olur.

Dikmen evden eve nakliyat

Firmamız sizlere Dikmen merkez ofisi ile hizmet vermektedir. Yine de bir site ile de Dikmen semtinde ki nakliye hizmetimizi destekledik. Dilerseniz ofisimize gelebilirsiniz. Dilerseniz de ofisimize gelmeden telefon yardımı ile almak istediğiniz hizmet hakkında bilgi alabilirisiniz. Hatta internet sitemizden yapabileceğiniz başvuru ile hizmetlerimizden yararlanabilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz. Dikmen evden eve nakliyat firması sizlere Dikmende hizmet sunan Protaş Protrans nakliyat dan başkası değildir.

Bu semtte sizlere ambalajlı taşımacılık, paketleme ve asansörlü nakliyat hizmetlerimizi sunmaktayız. Tıpkı diğer semtler de olduğu gibi. Firmamız Dikmen nakliyat için sizlere bizi aramanızın arkasından bir eşya taşıma eksperi yönlendirecektir.

Eksper evinize gelerek bir takım eşya incelemesi yapacak ve eşya taşıma planı oluşturacaktır. Bu eşya taşıma planında nakliye yapılacak araçtan, malzeme miktarına, evinize gelecek personel sayısından, asansör kurulumu yapılmasına pek çok etken yer alacaktır. Böylece Dikmen evden eve nakliyat taşıma öncesi programından ücretsiz yararlanırsınız.

Çankaya nakliyat hizmetlerimiz de olduğu gibi firmamız sizlere bu hizmetleri gelen eksper yolu ile açıklar. Son olarak gelen eksper sizlere bir fiyat verecek ve anlaşma sağlanırsa eğer evden eve nakliyat Dikmen hizmeti alacaksınız.

Taşıma günü kapınıza daha önceden belirlenen araç, ekip ve asansör gelecek ve ilk olarak paketleme işlemi yapılacaktır. Sonrasında asansör kurulumu ile bir yükleme işlemi yapılacaktır. Dikmen nakliyat için yükleme işlemi bitince yeni adresinize geçilerek eşyalarınızın teslimatına başlanır.

Dikmen Nakliyat

Ankara da bulunan ve ülkemiz genelinde pek çok kişinin yoğun olarak yaşadığı hatta ilçe olarak da bilen insanların olduğu epey ünlü bir semtimiz. Başkentin bu güzide semtinde bulunan firmamız sizlere Protaş Protrans nakliyat olarak taşımacılık ve asansör kiralama hizmetleri sunmaktadır.

Dikmen nakliyat sektöründe lider ve öncü kuruluş olduğumuz göz ardı edilemeyecek bir gerçektir. Firmamızı seçmenizi sorduğunuz pek çok kişi  size bu semtte zaten önerecektir. Gerek Çankaya nakliyat hizmetlerimizi çok iyi bilen semt halkı bizi tercih etmektedir.

Dikmen semtinde asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İsterseniz sadece araç veya asansör kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Firmamız dikmen evden eve nakliyat için size pek çok hizmet seçeneği ile profesyonel bir nakliye deneyimi sunmaktadır.

Dikmen hızlı nakliyat hizmetimizi bu semtte sağlamaktayız. Firmamız Protaş protrans evden eve nakliyat sizlere Dikmen de hızlı nakliyat hizmeti sağlar. Bizi aramanızın ardından yarım saat içinde eksper kapınızda olur. Hemen taşınmalar için genellikle 1 saat için firmamız sizlere araç ve ekip yönlendirecektir. Bu hizmetimiz araç doluluk oranına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Asansör kiralama hizmeti almak istiyorsanız eğer. Firmamız sizlere çok kısa bir zamanda dikmen nakliyat için bir yük taşıma asansörü gönderecektir. Asansörler ortalama 22. Kata kadar uzamaktadır. 1. Kattan başlayan bu hizmetimiz ile taşınmalar artık daha kolay. Sizler de asansörlü nakliyat Çankaya firması olan Dikmen nakliyatı hemen arayabilirsiniz.

Doğançay evden eve nakliyat karıştırılıyoruz

Firmamız Doğanlar nakliyat olarak karıştırılmaktadır. Pek çok telefon gelmektedir bu şekilde. Sebebini henüz bulamadığımız bir neden den dolayı pek çok telefon almaktayız bur dan bir açıklama yaparak bu duruma bir son vermek istedik.

Firmamız Protaş nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmetleridir. Ankara da tek şubemiz ve ismimiz bulunmaktadır. Asansörlü taşımacılık hizmeti ve asansör kiralama hizmeti sağlamaktayız. Asansör kiralama firmamız bulunmaktadır. Bu firmamızın adı da Rüzgar asansör kiralamadır. Ankara da şu an itibarı ile başka bir firmamız ve bağlantımız bulunmamaktadır. Doğançay evden eve nakliyat veya Doğanay nakliyat diyerek aradığınız firma biz değiliz.

Bu açıklamayı yapmaktaki asıl amacımız, müşterilerin bizi arayarak araç desteği istemeleri şikayet veya teşekkür telefonları gibi arzularını bildirmeleridir. Lütfen firma aramanızı düzgün yaparak aradığınız firmaya direkt olarak ulaşmayı deneyiniz.

Ayranci nakliyat

Firmamız Ankara da  her yerinde olduğu gibi sizlere Ayrancıda da hizmet vermektedir. Ayrancı nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimiz ister Çankaya Dikmen de bulunan ofisimize gelerek bizim ile görüşebilirler. İsterseniz de bize netten yada telefon yolu ile ulaşmanızın ardından biz size gelerek ücretsiz eksper hizmeti sağlarız.

Protaş Protrans evden eve nakliyat olarak sizlere kaliteli ve elit bir hizmet sunmaktayız. Kendi bölgemiz olan bu bölgede yaşayan insanların gerek yaşam kalitesi ve koşullarını gerekse ne istediğini gayet iyi bilerek çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi bu doğrultuda ayarlamakta.  Firma profili olarak geçmişten bu güne kendimizin de yaşadığı bu bölgede hizmet sağlamaya başladık.

Kendi yaşamadığımız bu bölgede yıllar önce kurmuş olduğumuz nakliye şirketi bu gün Ayrancı nakliyat sektörü başta olmak üzere Şehrin her yerinde nakliye hizmeti sağlamaktadır. Gerek Ayrancı şehir içi nakliyat gerekse Ayrancı şehirler arası nakliyat için hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara evden eve nakliyat sektörünün en eski ve en disiplinli kuruluşlarından halen bir tanesi olma konumundayız. Müşteri odaklı çözümle anlayışı sayesinde Ayrancı nakliyat hizmetlerinde diğer firmaların hep bir adım önünde olmayı dünden bu güne başardık.

Firmamız sizlere Ayrancı asansörlü nakliyat için de hizmet sağlamaktadır. Asansör kurulumun zor olduğu bu bölgede Protaş Protrans sizlere asansörlü evden eve taşımacılık Ayrancı hizmetini sağlar. Küçük asansörler ile bu bölgede kolaylık ile hizmet sağlar. Hemen hemen bir otomobilin yerine ve alanına sığabilen makineler ile artık kurulum ve taşınmaları çok daha kolay. Siz de vakit kaybetmeden Protaş’ı arayarak yerinizi ayırtın.